Anglická verze
Trubky svařované 57x3,6
Prodáme svařované trubky 57x3,6, 120 x 6m, materiál 11353. Cena 17.60 Kč/kg ...
Svinovače
Prodáme vojenské svinovače. Cena 99 Kč bez DPH Tel: 558765259.
Náhradní díly skříní vozidel PV3S
Prodáme náhradní díly skříní vozidel PV3S (dveře, skříně a kolena topení, ...
Frézy sněhové MTD
Prodáme nepoužité sněhové frézy MTD M 53, M 56 a ME 76 se slevou. Ceny 7 430 ...
Lana vázací
Prodáme vázací lana. Cena 207 Kč/ks bez DPH.>br> Tel: 558 765 259

Druhy plynů

Vzhledem k tomu, že nabídka produktů společnosti Linde Technoplyn a.s. je velmi široká, zmíníme se v následujících řádcích pouze o nejčastěji užívaných produktech ve vybraných oblastech použití.
Nápojový průmysl
Toto odvětví využívá jak dusík, tak oxid uhličitý a stále více i speciální směs BIOGON P. Zejména BIOGON je stále více oceňován milovníky piva, protože při jeho použití nedochází k přesycení tohoto nápoje oxidem uhličitým, brání zvětrávání piva a tím mu zachovává správný říz.
 
Ochranné plyny pro svařování
Speciální směsi plynů jako např. CORGON, CRONIGON, nebo VARIGON pomohou dosáhnout při svařování požadovanou kvalitu svarů. Správná volba ochranné atmosféry je však nesmírně důležitá. Klíč k určení ochranné atmosféry najdete na stránkách Linde Technoplyn a.s., nebo nám napište a my vám v nejkratším možném termínu odpovíme.
 
Ochranné plyny pro potravinářství
V potravinářství jsou využívány oxid uhličitý, dusík a jejich speciální směsi, které chrání potraviny jak při balení, tak při skladování proti zkažení. Jejich další využití je při mražení potravin.
 
Plyny ve zdravotnictví
Také ve zdravotnictví je použití plynů široké. Používají se k podpoře dýchání, využívají se narkotizující účinky, opomenout nelze ani plyny pro diagnostiku nebo provoz měřících přístrojů. Známý je mobilní systém HEIMOX používaný při některých onemocněních dýchacích cest.
 
Autogenní technika
Pro svařování a řezání plamenem nabízíme nejen plyny jako např. acetylen, eten, propan a vodík, ale i příslušenství, které představují např. speciální hořáky LINDOFLAMM.
 
Životní prostředí
Speciálně vyvinutá metoda SOLVOX slouží k úpravám pitné vody, ale i například k ošetření vody odpadní. Kyslík se prostřednictvím speciálního příslušenství dávkuje do vody.